Przedsiębiorstwo Usług Miejskich PUM w Grudziądzu
Pon - pt / Pon - pt 7:00 - 15:00
Sprawdź szczegóły

Oczyszczanie dróg, parkingów, posesji

Przedsiębiorstwo Usług Miejskich PUM Sp. z o.o. oferuje usługi z zakresu oczyszczania dróg, ulic oraz parkingów. Oferujemy najwyższą jakość usług oraz wieloletnie doświadczenie poparte referencjami naszych Klientów. Nasza Firma oprócz prowadzenia prac porządkowych, świadczy również usługi ręcznego utrzymania nawierzchni w sezonie zimowym.

Nasze usługi można podzielić na dwie zasadnicze grupy:

  • Oczyszczanie ręczne – realizowane przez brygady na terenie niedostępnym dla pojazdów typu „zamiatarka”
  • Oczyszczanie mechaniczne – wykonywane przez wysokiej klasy sprzęt i osoby z niezbędnych doświadczeniem w pracy  kierowcy

Zapewniamy rzetelną realizację usług oraz wysokiej klasy materiały eksploatacyjne, niezbędne do prawidłowej realizacji powierzonych zadań. Wszystkie usługi utrzymania czystości oferowane przez PUM są z racji bogatej oferty komplementarne, co oznacza że wzajemnie się uzupełniają. Korzystając z naszych usług macie więc Państwo gwarancję najniższej ceny oraz oszczędności czasu, spędzonego na poszukiwaniu kilku dostawców. Przedsiębiorstwo Usług Miejskich PUM Sp. z o.o. jest partnerem godnym polecenia, zarówno dla firm jak i osób prywatnych.